Marmara Üniversitesi Mezunlarını - Öğrencilerini Bulmanın En Kolay Yolu.
Yazı İçeriği

Evden Çalışanların Sayısı Artıyor..

İş yaşamının değişen koşulları ve gelişen imkânlar neticesinde ofis ortamlarının eve kaydığını belirten endüstriyel tasarımcılara göre talepler 2014’ün homeofis yılı olacağını gösteriyor.

letişim olanakları sayesinde çalışanların fiziksel olarak uzaktan çalışabildiklerine dikkat çeken tasarımcılar, homeofis mobilyalardaki taleplere dikkat çekti. Evde çalışma oranlarının yıldan yıla artış göstermesi beklenirken 2014 yılının başlangıç yılı olacağı tahmin ediliyor.

Ev ortamında olmanın çalışma psikolojisinden uzaklaştıracağı düşüncesine karşı çeşitli çözümlemeler geliştirdiklerini belirten uzmanlar şunları söyledi: “İş ortamını eve taşımak mümkün. Kendinizi işyerinde gibi hissedebileceğiniz bir ortam tasarlandığı sürece evde çalışabilirsiniz. Gelişen iletişim araçları sayesinde şirketlerine ve yöneticilerine uzaktan bağlı olarak çalışabilenlerin sayısının her geçen gün artıyor. Gelecekte bu oranların önemli ölçüde artacağını tahmin etmek güç değil; ancak 2014 yılı trend anlamında başlangıç yılı olabilir”


| İş ve Kariyer | 1733 Okuma | 04-08-2013 |
Marmara Mezun
Aktif Mezunlar
İstatistikler

Toplam Mezun :3461

Tüm İstatistikler
Anasayfa - Marmara Üniversitesi Mezunları Listesi - Mezun Bul Ara - Marun Duyurular